Andrzejki – pomysły na imprezę?

Ile mogą kosztować andrzejki? Wszystko zależy od tego, gdzie się chce je spędzić. Bo mogą one kosztować kilkanaście zł lub nawetdosłownie kilkaset.

Takie rozbieżności są jak najbardziej możliwe. Kiedy andrzejki będą najtańsze? Gdy spędzi się je w domu bez żadnych atrakcji. Wówczas taki wieczór minie jak prawie każdy inny. Jeżeli już jednak andrzejki potraktuje się jako okazję do zabawy, to za taką można zapłacić słono. Najwięcej kosztuje w takim przypadku bal organizowany z okazji andrzejek. Taki nieco przypomina sylwester, ale nie jest tak huczny. Zazwyczaj taka zabawa też krócej trwa.
Takie bale organizują lokale, które gwarantują sale na imprezy okolicznościowe, takie, gdzie przygotowywaneorganizowane są sylwestry i bale karnawałowe. Dla nich andrzejki są okazją do zarobienia pieniędzy, bo taki bal organizowany jest na zasadzie zapisów. Dzięki temu mają one pewność, że na takiej imprezie pojawi się komplet gości. Nieco skromniejsza impreza ma możliwość być zabawa andrzejkowa. Takie w znaczącej liczbie sytuacji organizuje się w salach OSP, o ile w danej miejscowości są osoby, które organizacji takiej imprezy się zajmą. Takie zabawy przygotowywaneorganizowane są też w szkołach. W wielu z nich są one tradycją i dzieci przygotowują się do nich już na długo przed zdarza się, że. Ich zadaniem są najczęściej odpowiednie dekoracje sali i wróżby andrzejkowe, bo te są stałym elementem takich imprez. W wielu przypadkach spotkania andrzejkowe organizuje się w domach, bo wtedy jest okazja do tego, aby się spotkać w gronie znajomych. Właściwie każdy wówczas przygotowuje coś do jedzenia.
Zobacz więcej: Andrzejki.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz