Car detailing – co to jest

Marzy ci się ażeby Twoje auto znów wyglądało jak nowe? Świetnie trafiłeś! Nasza firma zajmuje się Auto Detailingiem w Łodzi i chętnie wyczyści Twój samochód. Warto dodać, iż nie jest to zwyczajne sprzątanie, lecz jak sama nazwa mówi sprzątanie detailingowe. Polega na w głównej mierze ceramicznym zabezpieczeniu lakieru, korekcie lakieru, powłokach zabezpieczających oraz zabezpieczeniu lakieru folią PPF.

By przybliżyć Ci naszą propozycję, postaram się pokrótce opisać, czym para się która usługa.
Powłoki ceramiczne Łódź – polega na założeniu powłoki na samochód, której zadaniem jest odpychanie błota, ptasich odchodów czy nawet soków z drzew. Przedłuża żywotność lakieru wręcz do 5 lat a także ułatwia codzienną pielęgnację auta, ponieważ łatwo usuwa zabrudzenia.
Folie PPF Łódź – nałożenie folii PPF to idealny pomysł dla osób używających aut wyłącznie w miejscowości, ale również dla tych, którzy na prawdę często jeżdżą poza miastem przy niezbyt dobrych warunkach na przykład. pogodowych czy drogowych. Folia PPF jest bezbarwna, co za tym idzie niewidoczna po założeniu. Jej misją jest chronienie lakieru znajdującego się pod folią a także zabezpieczanie pastelowych detalów samochodu przed ewentualnymi uszkodzeniami.Powłoki zabezpieczające Łódź – powłoki zabezpieczające dzielą się na 3 rodzaje. 1. Powłoki polimerowe, całkiem inaczej sealanty, to woski syntetyczne, które tworzą powłoki o świetnych parametrach użytkowych. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV oraz wysoką temperaturą. Chronią samochód przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Ich trwałość to mniej więcej 3 do 6 miesięcy.2. Powłoki ceramiczne różnią się tym od polimerowych, że ich warstwa jest połyskliwa, grubsza i twardsza, dzięki czemu całkiem dobrze chroni przed wymienionym wyżej promieniowaniem UV, niemniej jednak a przy tym niweluje przyczepność brudu do auta. Trwałość tej usługi wynosi dosłownie do 5 lat!3. Powłoki kwarcowe to trójkomponentowe zabezpieczenie karoserii, które oprócz chronienia przed UV i zanieczyszczeniami chroni także przed deszczem a także drobnymi rysami. Ponadto dodaje połysk lakierowi. Jej trwałość wynosi mniej więcej 24 miesięcy.
Pamiętajmy, że nie są to wszystkie usługi w naszym warsztacie. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się znacznie więcej, to zapraszamy na naszą stronę Auto Detailingu Łódź.. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej: auto detailing łódź.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz