Holter ekg

Nie ulega wątpliwości, że właściwie każdy gabinet kardiologiczny powinien być wyposażony głównie w profesjonalny sprzęt, zarówno diagnostyczny jak również zabiegowy. Holter ekg to podstawowe urządzenie wykorzystywane w diagnostyce w kardiologii, które daje możliwość na monitorowanie czynności elektrycznej mięśnia sercowego w okresie co najmniej 24 godzin, najczęściej jednak takie badanie jest przeprowadzane przez kilka dni, by kardiolog zabrał jak najwięcej cennych informacji.
Holtery do ekg – co warto wiedzieć?
Głównie należy zaznaczyć, że w sklepach medycznych znajdziemy szeroki wybór sprzętu przeznaczonego w głównej mierze do diagnostyki kardiologicznej, a więc urządzenia cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem tj. holter ASPEL.

Trzeba zaznaczyć, że jest to sprzęt medyczny który daje możliwość na wykonanie kluczowych analiz EKG w bardzo niezbyt długim czasie, ponadto daje możliwość także przeprowadzenie analiz zaawansowanych, które dotyczą na przykład analizy pracy rozrusznika serca. Jest to urządzenie, które daje możliwość też analizowanie arytmii, która może posiadać zarówno podłoże komorowe, jak też nadkomorowe. Co więcej kardiolog ma dostęp do zapisu EKG niezwłocznie po zrealizowaniu analizy. Warto mieć na uwadze o tym, że jest to urządzenie, które składa się z różnorakich podzespołów, w głównej mierze takich jak rejestrator holtera ASPEL. Jest to również bateria alkaliczna, elektrody jednorazowe, oprogramowanie z kluczem zabezpieczającym. A dodatkowo można zamówić także urządzenie z wyposażeniem dodatkowym.

Więcej: holter ASPEL.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz