Jakie pokrowce ma sens wybrać

Telefony Apple są dość popularnym rozwiązaniem, które coraz bardziej zyskuje. Stąd też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto zakupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest stosunkowo bogaty i z całą pewnością każdy znajdzie w gronie nich wnikliwie takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego oczekiwania.
Przezroczysta guma
Etui tego typu przede wszystkim wyróżnia się tym, że jest przezroczyste, oraz nie zmienia wyglądu telefonu. Gwarantuje ono całkiem dobrą ochronę, jednak pod tym kątem można odnaleźć etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Głównie etui takie nie chroni świetnie przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego typu również nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a równocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Natomiast niestety ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego rodzaju zrobiła się popularna około 2010 roku gdy Apple dodawało tego rodzaju etui bezpłatnie do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case gwarantuje relatywnie niezłą ochronę przed upadkami. Należy pamiętać, że tego typu pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu. Na nieszczęście pokrowce tego rodzaju potrafią dość na prawdę bardzo często pękać, co na nieszczęście sprawia, że kwalifikują się one wówczas do konwersji.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w sytuacji telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły a także kilka innych. Z całą pewnością bez problemów właściwie każdy znajdzie pomiędzy nich te dla siebie.

Więcej informacji: pokrowce do apple.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz