Oferta wynajmu lawet

Potrzebujesz taniej lawety do przewozu samochodu albo motocyklu? Perfekcyjnie trafiłeś! Jesteśmy najszybszą radą drogową oraz dodatkowo posiadamy konkurencyjne ceny holowania.
Każdemu z nas czasem się zdarza iż ukochany pojazd odmawia nam nagle posłuszeństwa albo posiadamy niespodziewaną przygodę na drodze, której rezultatem jest niesprawny pojazd.

Wywołuje to u każdego z nas duży stres. Ale przecież nie musi tak być w każdej chwili możesz do nas zadzwonić! Jesteśmy dostępni 24h/ dobę siedem dni w tygodniu. Pomożemy Ci wręcz w najbardziej ekstremalnej sytuacji. Nasze usługi dostępne są na terenie całego Białegostoku , a dodatkowo okolic. O ile potrzebujesz odwieźć zepsute auto dalej, nie martw się przewieziemy je we wskazane przez Ciebie miejsce, wręcz jeśli to będzie na drugim końcu Polski.
Cenny naszych usług należą do jednych z najtańszych na rynku pomocy drogowej. Pamiętaj jesteśmy dostępni całą dobę siedem dni tygodniu. W każdej chwili możesz korzystać z usług pomocy drogowej na terenie całego Białegostoku i okolic. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością w szeroki wachlarzu naszych usług jest nie tylko holowanie pojazdu z miejsca A do miejsca B, niedoświadczonym wymieniamy również koła czy przeprowadzamy drobne naprawy na miejscu awarii. W przypadku aut powypadkowych przeprowadzamy też naprawy mechaniczne , a ponadto blacharsko- lakiernicze. Na 100 procent naprawa powypadkowa jest możliwa też w opcji bezgotówkowej z OC sprawcy. Wszystko zależy od Państwa wymagań oraz preferencji!
Korzystając z naszych usług nic nie stracisz! Możesz tylko uzyskać bezkompromisową pomoc drogową!
Sprawdź również informacje na stronie: pomoc drogowa Bialystok.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz