Pokrowce na miarę

Pokrowce zakłada się na siedzenia samochodowe po to, żeby zabezpieczyć je przed zabrudzeniem. Pokrowce są zdejmowane, więc w każdej sytuacji można je zdjąć i wyprać.

Usuwanie z nich zabrudzeń jest dużo bardziej intuicyjne niż czyszczenie siedzeń w samochodach. Pokrowce samochodowe do Audi zazwyczaj są dopasowane do dokładnie określonej marki. Przeciwnie nieco wyglądają pokrowce do każdej marki samochodu, bo przeciwnie wygląda budowa foteli, które się w nich znajdują.
Czasem w samochodach znajdują się oryginalne pokrowce, a nierzadko zamawia się je u osób, które szyją pokrowce samochodowe na wymiar do Audi. Wtedy takie pokrowce doskonale pasują do danego samochodu. Nie są za bardzo duże ani za ciasne. Takie pokrowce na wymiar kosztują więcej niż te dostępne ogólnie. Jednak wielu właścicieli samochodów nie żałuje na nie pieniędzy. Jeżeli jedynie mogą posiadać oni piękne pokrowce samochodowe do Audi welurowe, to są stanie za nie zapłacić. Pokrowce na wymiar zamawia się też do samochodów zabytkowych, bo do takich raczej niełatwo jest znaleźć psujące pokrowce. Takie auta w znaczącej liczbie sytuacji już nie są produkowane, zatem nie tworzy się i pokrowcu do nich. Jedynym wyjściem, gdy chce się przerobić wygląd wnętrza samochodu zabytkowego, jest zamówienie pokrowców na wymiar. Kiedy zamawia się pokrowce, można wybrać sobie rodzaj tkaniny, z jakiej będą one opracowane i jej kolor. Ci, którzy zajmują się szyciem pokrowców samochodowych, najczęściej mają do dyspozycji tkaniny grupę i solidne, takie, które są w stanie wytrzymać dość długi czas. W samochodzie są one dość silnie eksploatowane.
Warto zobaczyć: pokrowce samochodowe do audi a4.

FacebookTwitterGoogle+Share

One thought on “Pokrowce na miarę

Dodaj komentarz