Przyklejanie rzęs na pasku

Sztuczne rzęsy stały się jakiś czas temu prawdziwym hitem. Widujemy coraz dodatkowo kobiet z pięknie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są duże naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana kobieta może mieć takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami odznaczają się przede wszystkim kobiety wschodu, niemniej jednak u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, więc sztuczne rzęsy są dla nich doskonałym wyjściem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i czasem dosłownie nie potrzeba już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie powinniśmy się malować więc oszczędzamy czas, nie musimy wykonywać demakijażu, więc znowu oszczędzamy czas. Są właściwie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, jednak do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą dwie:1, 1:1 lub np metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest sporo i zdecydowanie najlepsze stylistki rzęs umieją wyczarować de fakto bardzo gęste i długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego powinno się być tutaj ostrożnym, ażeby nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. W pewnych przypadkach może się tak stać wtedy, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam w rzeczywistości dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne złudzenie.
Sprawdź: rzęsy na pasku.

FacebookTwitterGoogle+Share

One thought on “Przyklejanie rzęs na pasku

Dodaj komentarz