Rozterki przedślubne

Zaręczyny i decyzja o ślubie, zapadła tak szybko, że nie miałam czasu dobrze wszystkiego zaplanować. Przerażała mnie myśl o tych wszystkich przygotowaniach, załatwianiach, rezerwacjach i wielkich poszukiwaniach. Wraz z narzeczonym byliśmy zgodni odnośnie sali, szybko ją zarezerwowaliśmy, tak samo Dj i catering. Najtrudniejsze zostawiliśmy na koniec – znalezienie fotografa. Nie muszę chyba mówić jak ciężkie i pracochłonne jest to zajęcie, wszystkie pary planujące ślub o tym doskonale wiedzą.

Fotograf z Kielc na naszym Weselu

Co, gdzie i jak?

Nie wiedziałam w ogóle jak się za to zabrać, gdzie szukać informacji, niemożliwe było też dojeżdżanie do każdego fotografa i wypytywanie o ofertę. Wszelkie potrzebne informację znalazłam w wyszukiwarce Google, która jest przeogromną bazą wiedzy. Po wpisaniu fraz: fotografia ślubna, fotograf na ślub, moim oczom ukazał się spis stron, serwisów wszystkich fotografów, ich portfolia, oferty i cenniki. Dzięki temu mogłam wybrać wybrać tego najodpowiedniejszego dla nas fachowca, który uczyni ten dzień wyjątkowym. Spośród tysięcy ofert dokonaliśmy wyboru, byliśmy przeszczęśliwi, że się to udało i mogliśmy odetchnąć z ulgą. Kto nie chce wesela na wariackich papierach, radzę pospieszyć się z rezerwacjami i poszukiwaniami, aby przed samym ślubem móc zaznać świętego spokoju.

W skrócie

Rezerwujmy wszystko dużo, dużo wcześniej, żeby potem nie być zaskoczonym, że ktoś tą salę wcześniej zamówił, czy ten zespół nie ma wolnego terminu. Dobór fotografa nie może być przypadkowy, musi być to osoba kompetentna, z doświadczeniem i poczuciem estetyki i piękna. Jeśli nie wiemy jak się do tego zabrać, radziłabym poszukać informacji w wyszukiwarce Google, gdzie znajdziemy wszelkie, niezbędne nam informacje. My w trakcie swoich poszukiwań na wesele, które miało odbyć się w Kielcach, wpisywaliśmy w wyszukiwarkę zapytanie fotograf Kielce, z którego wybraliśmy parę fotografów NasDwoje. Zaraz po zabukowaniu sali, powinniśmy się zabierać za poszukiwanie zespołu, cateringu itd. Oszczędzi to nam wiele stresu i zmartwień. Ostatnie miesiące przed ślubem powinny być wypełnione relaksem, spokojem i miłością. Nie pozwólmy, aby coś lub ktoś ten spokój nam zmącił.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz