Serwis urządzeń dźwignicowych

Trzeba pamiętać, że w przypadku urządzeń dźwignicowych musimy skorzystać z usług fachowych firm, które oferują kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz konserwacji urządzeń tego typu. W związku z tym korzystając z urządzeń takich jak suwnice, żurawie, dźwigniki czy trawersy powinniśmy zgłosić się do firmy, która posiada odpowiednie uprawnienia UDT.
Serwis a także konserwacja urządzeń dźwignicowych – co powinno się mieć świadomość tego?
Głównie musimy zdawać sobie sprawę, że obsługa a także konserwacja urządzeń transportu bliskiego wymaga odpowiednich uprawnień, które wydawane są przez właściwy Urząd Dozoru Technicznego, czyli UDT.

Serwis urządzeń dźwignicowych Konin wykonywany jest przez pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz uprawnienia w zakresie złożonego montażu a także serwisowania urządzeń takich jak żurawie czy trawersy. Naprawy urządzeń dźwigowych Konin dotyczą zarówno urządzeń objętych gwarancją jak i pogwarancyjnych, dzięki czemu zyskujemy profesjonalną pomoc w sytuacji z każdego rodzaju sprzętu. Usługi serwisowe obejmują także przygotowanie urządzeń do okresowych obowiązkowych badań UDT. Obejmuje to w głównej mierze sporządzanie dokumentacji urządzeń, która jest poddawana weryfikacji w czasie przeglądu. Warto pamiętać, że niesprawny sprzęt nie zostanie dopuszczony do pracy. Odbiory UDT Szamotuły umożliwiają zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów wykorzystywanie danego sprzętu jedynie na podstawie decyzji urzędu dozoru technicznego. Procedura odbioru polega na sprawdzeniu stanu technicznego urządzenia a także zweryfikowaniu dokumentacji.

Warto sprawdzić: Serwis urządzeń dźwignicowych Konin.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz