Sprawdzanie numeru telefonu

Każdy z nas posiada na nieszczęście nieprzyjemne doświadczenia z telemarketerami oferującymi dla nas produkty przez telefon komórkowy. Tego rodzaju promocji są najczęściej najbardziej niekorzystne dla klientów, gdyż decyzje musi podjąć w ciągu kilku minut. Znacząca większość tych osób jest także dosyć nachalna i wykorzystują presję czasu, by wymusić na nas konkretną decyzję.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na nieodbieranie nieznanego numeru. Jeśli zauważycie na swoim telefonie komórkowym nieznany numer dzwoniący z drugiego końca Polski, to z całą pewnością nie warto go odbierać. O ile numer ten trzeba do firmy zajmującej się marketingiem telefonicznym, to bez problemu znajdziecie go w sieci.
Prywatne numery telefonów komórkowych są oczywiście niedostępne w internecie i nie znajdziecie na ich temat żadnych informacji. Numer telefonu w dużej liczbie przypadków wykorzystywany przez firmy specjalizujące się w marketingu telefonicznych posiadają całe mnóstwo negatywnych komentarzy. Wystarczy, że wpiszecie konkretny numer na popularnej internetowej stronie pozwalającej ich sprawdzenie. W tej samej chwili powinna wam się zaprezentować sterta nieprzychylnych komentarzy dotyczących danego numeru telefonu. Jeżeli odbieranie połączeń , a oprócz tego kłócenie się z telemarketerami jest dla was problemem, to zdecydowanie nie warto odbierać tych telefonów. Ich numer będziecie mogli bez najmniejszego problemu sprawdzić w internecie i wtedy dopiero zdecydować, czy opłaca się oddzwonić pod wskazany numer. W ten sposób uniknięcie wielu zbędnych nerwów , a dodatkowo kłótni o własne zdanie.
Dodatkowe informacje: kto dzwoni.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz