Tanie kalendarze trójdzielne

Kalendarz od dawna traktowany jest jako swoisty gadżet reklamowy. W tym celu ich druk zleca kilka firm. Kalendarze takie oddają oni do dyspozycji swoich pracowników, jeśli takie są im potrzebne. Kalendarze trójdzielne bardzo bardzo często są prezentami dla klientów.

Zwykle ofiarowuje się je tym, którzy są klientami stałymi i którzy współpracują z daną firma w szerokim zakresie. Gdy ofiarowuje się im taki kalendarz, to nie wyłącznie w pewien sposób dziękuje im się za współpracę, ale i zapewnia się sobie reklamę. Bo kalendarz taki w każdej sytuacji jest gdzie wieszany i siłą rzeczy jest swego rodzaju reklamą.
Tego rodzaju kalendarze wiesza się także w biurach danej firmy i tutaj pełnią one nie jedynie zadanie organizacyjne, ale i promocyjne. Kalendarze trójdzielne dla firm za każdym razem zawierają elementy, które jasno sugerują, kto taki kalendarz zaprojektował i zlecił jego wykonanie. Na takich kalendarzach umieszcza się nazwy firm i ichniejszym adresy. W bardzo wielu przypadkach na kalendarzach firmowych umieszczane są zdjęcia ichniejszym siedzib lub zdjęcia ich towarów. Wręcz jeżeli taki kalendarz nie zawiera zdjęć nawiązujących do działalności firmy, to w każdej sytuacji znajduje się na nim jej nazwa i dane teleadresowe. W zasadzie od tego, jakie grafiki i zdjęcia zostają na takim kalendarzu zamieszczone, zależy to jak kształtuje się kalendarze trójdzielne cena. Jeżeli tych fotografii jest dużo, to jego cena zawsze będzie wyższa. Posiada to związek z ilością poszczególnych materiałów, jakie do produkcji takiego kalendarza były użyte. Ceny takich kalendarzy zależą też od ich formatu. Im taki kalendarz jest większy, tym więcej kosztuje. Takie zróżnicowanie uwzględnia prawie każdy kalendarze trójdzielne cennik i jest ono podawane do treści klienta, zanim on ten kalendarz zamówi. Dzięki temu wie mniej więcej ile taki kalendarz kosztuje i jaki wydatek w związku z nimi należy będzie ponieść.
Źródło informacji: www.whiteart.pl/portfolio/kalendarze-trojdzielne.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz