Wycena znaku towarowego

Usługi finansowe świadczone są przez biura aktuarialne, które dokładają wszelkich starań, ażeby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują dokładnej i szybkiej analizy czy również wyceny. Trzeba podkreślić, że takie usługi obejmują realizację zadań takich jak wycena spółki, która potrzebna jest przykładowo w przypadku transakcji kupna lub sprzedaży, jak także fuzji czy także podziału.
Usługi z zakresu wyceny finansowej – co trzeba wiedzieć?
Głównie powinno się podkreślić, że takie usługi muszą być świadczone przez doświadczonych ekspertów, a zatem licencjonowanych aktuariuszy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykonywania wycen majątkowych a także aktuarialnych jak również opracowywania modeli majątkowych przeznaczonych dla firm reprezentujących różnorakie branże.

Warto tutaj dodać, że wycena firmy potrzebna jest nie tylko w przypadku jeśli myślimy o kupnie lub sprzedaży firmy, niemniej jednak również w przypadku, kiedy toczy się np proces układowy likwidacyjny czy też upadłościowy. Wskazane jest przeprowadzenie takiej wyceny również w sytuacji jeśli chcemy zoptymalizować przedsiębiorstwo pod względem podatkowym. Ponadto możemy również liczyć na usługi tj. wycena marki, znaku towarowego czy też innych wartości prawnych i niematerialnych np takich jak relacje z klientem. Wyceniane są też rezerwy przeznaczone na przykład na koszty, które są wymagane w sytuacji napraw gwarancyjnych. Ponadto możemy też liczyć na usługę związaną z wyceną rezerw wykorzystanych na świadczenia pracownicze.

Polecana strona: wycena znaku towarowego.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz