Zainwestuj w dobry naciąg

O profesjonalnej karierze tenisowej marzy obecnie wiele dzieciaków, których rodzice od najmłodszych lat inwestują w ten sport. Tenis jest niesamowicie kosztownym sportem, jednakże nagrody dla najlepszych graczy są naprawdę wysokie. Doskonałym przykładem są chociażby polscy tenisiści, którzy na jednym turnieju potrafią zarobić kilka milionów zł.

Warto więc dążyć do zostania najlepszym tenisistą, gdyż osiągane przez was w późniejszym czasie zarobi będą naprawdę niesamowite. Na początku jednak czeka was bardzo długa i kosztowna droga, abyście mogli stać się profesjonalnych graczem i zrobić międzynarodową karierę.
Tenis jest uważany za sport dla bogaczy, gdyż niestety wiąże się z dość sporymi wydatkami. Każda firma tenisowa bardzo chętnie zaopatrzy was w fachowy sprzęt do tenisa, który jest na nieszczęście niesamowicie drogi. Najtańsze w tym zestawie będą ubrania , a dodatkowo buty. Profesjonalna rakieta do tenisa to wydatek kilkuset złotych, jednak jest to sprzęt, który dość bardzo szybko się niszczy. Profesjonalni gracze potrafią nawet co roku wymieniać własną rakietę tenisową, gdyż poprzedni model został już w pełni zniszczony. Kolejną bardzo ważną i kosztowną kwestią jest naciąg tenisowy. O ile wasze dziecko trenuję grę w tenisa kilka razy w tygodniu to będziecie musieli przynajmniej raz na 4 tygodnie wymienić naciąg w jego rakiecie tenisowej. Raz na 30 dni dla prawdziwego profesjonalisty to oczywiście mało, gdyż zawodowcy wymieniają naciąg po każdej grze. Dla dziecka jest to jednak wystarczająca częstotliwość, jednak wraz z wiekiem będziecie musieli wymieniać go częściej.
Sprawdź również informacje na stronie: marbello storm.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz