Bezpieczne konto przed komornikiem

Według obowiązujących przepisów w naszym kraju, komornik ma prawo zająć dla dłużnika wszystkie pieniądze znajdujące się na jego koncie. Znacząca większość z nas nie może sobie natomiast na to pozwolić. Spłacanie swoich zobowiązań jest bez wątpienia istotne, ale musicie wszak posiadać środki finansowe zabezpieczające byt waszych najbliższych.

Warto zatem wyszukać konto bankowe, które na pewno nie zostanie zajęte przez komornika. Będzie to doskonały sposób na ochronienie waszych środków majątkowych. Konto bezpieczne od komornika niestety nie jest wcale tak łatwo wyszukać. Warto zatem przeznaczyć troszkę czasu, aby dostać informacje na temat najbardziej bezpiecznych rachunków bankowych.
Większość znajdujących się w popularnym zestawieniu banków oraz dodatkowo instytucji inwestycyjnych oferuje konto bankowe bez komornika przez okres od kilku do maksymalnie kilkunastu miesięcy. Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju komornik ma prawo zająć konto dłużnika, dlatego żaden bank nie może w nieskończoność ukrywać rachunków bankowych swoich klientów. Warto więc dowiedzieć się, które banki najdłużej ukrywają rachunki przed komornikami. Będziecie musieli co kilkanaście miesięcy jednakże zmodyfikować swój rachunek bankowy, ażeby na pewno komornik nie zajął waszych środków finansowych. Konto bez dostępu komornika możecie zakładać cyklicznie, więc wystarczą wam wyłącznie trzy jednostki do regularnej zmiany waszego rachunku bankowego. Jest to najlepszy sposób na wytrzymałe zabezpieczenie waszego wynagrodzenia przed komornikiem.
Sprawdź tutaj: bank bez komornika.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz