Materiały dla każdego gabinetu stomatologicznego

 

Firma Megadenta liczy sobie ponad 90 lat i przez cały okres swojego egzystencji zajmuje się dostarczaniem niezbędnych materiałów do gabinetów stomatologicznych , a ponadto protetycznych. W jej katalogu usług/produktów znajdują się rzeczy, które powinien mieć pod ręką każdy stomatolog i protetyk bez nich jego praca jest po prostu niemożliwa.
Materiały stomatologiczne dostępne w spisie produktów/usług firmy to między innymi wypełnienia kompozytowe światłoutwardzalne i inne wypełnienia stomatologiczne, bondy, cementy. W gronie materiałów protetycznych odnaleźć można takie jak kompozyty do modelowania, lampy protetyczne, akryle zimno polieryzujące czy lakiery i łyżki. Te materiały dentystyczne mają niezbędne certyfikaty jakości, pozwalające na stosowaniu ichniejszym w praktyce.
Oprócz wymienionymi dostępne są również materiały dezynfekcyjne, lupy na opasce i okularowe oraz dodatkowo licznych wybór kalek (progresywne, cienkie i z folii metalizowanej). Dodatkowym elementem wyposażenia jest elektroniczny łuk twarzowy i EMG elektromiografia. Zainteresowane gabinety stomatologiczne i protetyczne mogą zamawiać atrakcyjne je produkty za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu, przy który można zarazem poznać ceny za produkty. Jak na razie sklep on-line firmy znajduje się w trakcie budowy i tą droga nie można poznać oferty.
Polecam podkreślić, ze firma pokazuje się w większości wypadków na sympozjach tematycznych oraz wystaw, dzięki czemu można ujrzeć jej propozycję na żywo.
Wszystkie materiały stomatologiczne opisane były tu dość pobieżnie, natomiast poprzez kontakt z firmą można dowiedzieć się więcej najmniejszych elementów na ich zagadnienie.

Zobacz tutaj: zebris.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz