Osłony okienne – plisy

Zdecydowanie coraz więcej osób inwestuje w praktyczne rozwiązania, które na przykład podnoszą wygodę czy też komfort użytkowania wnętrz. Nie ulega wątpliwości, że takim sprawdzonym sposobem są plisy okienne, które są oferowane przez producentów w różnych wariantach, a zatem wręcz najbardziej wymagającym klientom uda się wybrać produkt, który będzie spełniał ich wymagania.
Jakie osłony okienne cieszą się zainteresowaniem klientów?
Zdecydowanie najczęściej wybierane są rozwiązania praktyczne, które jednocześnie wyróżniają się nowoczesnym designem oraz prostą obsługą, a więc przykładowo plisy.

Ogromną dobrą cechą tego rozwiązania jest to, że jest to produkt osłonowy na okna, który może być zwijany w dowolnym kierunku, niemniej jednak również może zasłaniać dowolnie wybraną część okna. Co więcej, są to osłony produkowane w różnych kształtach a także wymiarach, a więc pewnością uda nam się wybrać coś odpowiedniego, co będzie dopasowane zarówno do kształtu, jak też rozmiaru okna, w tym do okien dachowych oraz świetlików. Warto być świadomym o tym, że takie rolety plisy dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, w dodatku realizowane są z zastosowaniem różnych tkanin, a więc na przykład tkanin zaciemniających, czy także jasnych i pastelowych tkanin w typie firanka. Ten rodzaj osłon okiennych może być sterowany w sposób ręczny, ale także elektryczny, co co więcej zwiększa jego funkcjonalność. Takie rozwiązanie znajduje zastosowanie zarówno w pomieszczeniach takich jak kuchnia, salon czy także pokój dziecięcy, niemniej jednak także przestrzeniach takich jak biuro czy gabinet.

Zobacz także: plisy na wymiar.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz