Polecany skup aut Warszawie

Polskie drogi zdecydowanie nie są uznawane za bezpieczne i nie jest to dziwne, skoro co roku odnotowujemy kilkadziesiąt tysięcy wypadków drogowych. Niestety, ale wystarczy nawet zwykła kolizja, abyśmy w ciągu zaledwie kilku sekund stracili kilkadziesiąt tysięcy pln. Wartość samochodu powypadkowego w ogromnym stopniu spada, dlatego nie zawsze opłaca się go naprawiać.

Oczywiście, jeżeli już uważacie, że wasz samochód osobowy da się naprawić, to warto oddać go do warsztatu. W zdecydowanej większości przypadków okaże się jednakże, że całkowicie nieopłacalne jest naprawianie waszego samochody, gdyż jego wartość będzie niemalże tożsama, jak koszt naprawy. W takiej okoliczności zostaje wam wybranie tylko jednego z dwóch możliwych rozwiązań.
Pierwszym z nich jest kasacja samochodów. Możecie więc własną pracą wyjąć wszystkie części z waszego samochodu osobowego nadające się do sprzedaży, a następnie oddawać wasze auto do kasacji. Sama usługa kasacji jest jednakże dosyć droga, a sprzedanie części nie jest wcale takie proste. Ciężko wam będzie wyszukać kupca na wasze części, jeśli nie posiadanie warsztatu samochodowego. O sporo prostszym rozwiązaniem będzie odnaleźć polecany skup aut powypadkowych, który zapłaci wam za wasz samochód. W ten sposób w tym samym momencie zdobędziecie troszkę dodatkowej gotówki ze sprzedaży waszego samochodu osobowego i nie będziecie musieli płacić za skup. Jest to proste rozwiązanie i zdecydowanie o wiele wygodniejsze, niż samodzielne próbowanie sprzedawania części, a następnie płacenie kilkuset zł za zezłomowanie waszego pojazdu.
Źródło: Kasacja Pojazdów Warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz