Sesje zdjęciowe i fotografia biznesowa

Szukasz miejsca na sesję zdjęciową w Łodzi? To trafiłeś perfekcyjnie! Oferujemy studio fotograficzne na wynajem, które pozwala tworzenie zdjęć wizerunkowych dla Ciebie i Twojego biznesu. Studio znajduje się w niedalekiej odległości od Manufaktury na ulicy Ogrodowej 74. Największym wyróżnikiem i zarazem bardzo istotnym dla większości fotografów jest to, że wpada do niego duża ilość światła przez cały dzień.

Dzięki czemu godzina sesji nie jest ograniczona, a może odbywać się ona i w godzinach porannych i popołudniowych. Pomieszanie zbudowane jest w loftowym stylu, a niepowtarzalne meble i tła, nadają klimatu całemu wnętrzu. W studio znajduje się również kuchnia a także stanowisko do wizażu i przebieralnia, które umożliwia komfortowe przygotowanie się do sesji. Ponadto w naszym katalogu usług/produktów posiadamy też możliwość współpracy z profesjonalną wizażystką a także fryzjerką, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej niesamowite. Wynajmując studio, dostajesz również dostęp do całego wyposażenia, które zawiera w głównej mierze lampy błyskowe, statywy, blendy, dyfuzory czy tła. 
Fotografia dla biznesu to coś, co wytwarza cały wizerunek marki i daje możliwość wykonać klimat, jaki Klient widzi w trakcie przeglądania social mediów czy strony internetowej firmy. W tego rodzaju zdjęciach wnętrza są ogromnie ważną częścią całości sesji, stąd też warto wybrać miejsce, które będzie współgrało z całością zdjęć a także spowoduje, że kadry będą same przyciągały uwagę przyszłych odbiorców. Przenieś wizerunek swojej marki na nowy poziom i zaplanuj fachową sesję zdjęciową w naszym studio. 

Polecamy: fotografia biznesowa warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz