Skup odzieży

 

Wyłącznie u nas, skup odzieży posklepowej. Zajmujemy się skupowaniem ubrań, które nie są już w modzie, nie sprzedały się w sklepach sieciowych, a magazyny nie posiadają żadnego interesu w trzymaniu ich na prywatnych półkach. Z chęcią kupimy ubrania od sklepów, którym pozostały pojedyncze rozmiary albo jednostkowe modele.

Interesuje nas też skup odzieży używanej. Koszule, T-shirty, spodnie, sukienki, spódnice, bluzy, kurtki, dodatki – jesteśmy zainteresowani każdym typem odzieży używanej, która jest w dobrym, bądź idealnym stanie (ubrania znoszone, podarte, zniszczone nie będą brane pod uwagę!).

Skup odzieży posklepowej Warszawa to miejsce, które zajmuje się przyjmowaniem ubrań, dla których nie ma już racji bytu w regularnej dystrybucji (ubrania nie są już modne, oprócz sezonem nie ma szans na sprzedaż, ubrania są w nietypowych rozmiarach i szanse na ich sprzedaż maleją).

Chętnie skupujemy odzież używaną w Warszawie zwracając uwagę na na możliwość dokonania szybkiej transakcji na miejscu, w grę wchodzą także okolice Warszawy, o ile ciuchy, które są proponowane będą atrakcyjne (Pruszków, Piaseczno, Otwock, Wołomin, Legionowo).

Do współpracy zapraszamy sklepy, które nie mają miejsca na przechowywanie przedawnionych kolekcji w magazynie.

Skup odzieży używanej chętnie współpracuje z małymi sklepami.

Skupujemy odzież też ze zbiórek i ze skupów. Chętnie nawiążemy współpracę.

Jesteśmy otwarci na propozycję skupu odzieży.

Zapewniamy dobrą cenę.

Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą w ramach skupu odzieży posklepowej.

Sprawdź: Skup odzieży używanej.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz