Wypożyczalnia samochodów

Gdy kilkanaście lat temu organizowano wesela, obowiązywał specjalny podział obowiązków. Inne zadania, w związku z weselem spadały na rodzinę panny młodej, a inne na pana młodego.

Młody miał zagwarantować obrączki, alkohol i auto do ślubu Dolny Śląsk. Bez wątpienia musiał również się wystroić we własnym zakresie. Rodzina panny młodej odpowiadała za przygotowanie jedzenia, wynajęcie sali. Zespół weselny prawdopodobnie również organizował pan młody. Dzisiaj sytuacja wygląda całkowicie przeciwnie. Jeżeli przeprowadza się wesela, to podział ról jest najczęściej tożsamy.
Oznacza to tyle, że i narzeczona, i narzeczony ma tyle samo obowiązków. Koszty dzieli się na obie strony. Prawdopodobnie że któraś z nich posiada większą ilość gości, wówczas tę kwestię dogaduje się indywidualnie. Współcześni narzeczeni wspólnie wybierają salę na wesele. Wspólnie podejmują decyzje o tym, w jakim kościele wezmą ślub. Wspólnie decydują o tym, czy limuzyna Dolny Śląsk zawiezie ichniejszym do ślubu, czy jednak będzie to jakieś inne auto. W zasadzie takie rozwiązania są korzystne, bo dyby postępowano tak jak kiedyś, to koszty wesela w większości spadłyby na rodzinę panny młodej. To jednakże jedzenie i sala weselna kosztują najwięcej. Jeżeli chodzi o koszty alkoholu zespołu czy tego ile kosztuje samochód do ślubu Kłodzko, mają się nijak względem siebie. Taki podział kosztów byłby po prostu niesprawiedliwy i krzywdzący. Dlatego dzisiaj koszty wesel dzieli się na połowy, bo tak jest najbardziej sprawiedliwie. Oczywiście, zanim dojdzie do jakichkolwiek ustaleń w tych dylematach, obie rodziny spotykają się i rozmawiają na ten temat.
Źródło: auto ślubne Kłodzko.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz